پنل کاربر سبد خرید
ورود / عضویتورود
عضویت
بازیابی رمز
ورود / عضویت
۰
حباب گیر بنزین
حباب گیر بنزین
یكی از آلایندگی های خودرو، بخارات بنزین یا همان هیدروكربن های نسوخته می باشد، كه به عنوان تركیبات مضر برای محیط زیست در هوا پراكنده می شود. بنزین ذخیره شده در باک همواره تحت تاثیر دمای اطراف، سوخت گرم برگشتی از سمت موتور و همچنین تاثیرات اختلاف فشار ناشی از رانندگی در مناطق كوهستانی می باشد.

تبخیر بنزین در داخل باک، منجر به ایجاد فشار مثبت و در مقابل، مصرف بنزین و كاهش سطح سوخت نیز باعث ایجاد فشار منفی می گردد و اگر اجازه ورود هوا به داخل باک داده نشود، خلاء به وجود آمده باعث ایجاد وقفه در ارسال سوخت و عدم عملكرد مناسب موتور خواهد شد و در ضمن باعث تغییر شکل باک نیز می شود.

امروزه به منظور كاهش انتشار آلاینده ها، با حساسیت بیشتری به موضوع توجه شده و تكنیک هایی نیز برای حل معضل ایجاد فشار منفی و مثبت، در باک به كار رفته است. مجموعه كنیستر، حباب گیر و متعلقات آن ضمن تخلیه بخار بنزین از باک، از انتشار آن در هوای آزاد جلوگیری می نماید.

برچسب ها
نویسنده
مهران ابن الدین
مهران ابن الدین عضو تیم استپ هلپ

دغدغه ایجاد منبع آموزشی که راهگشای بسیاری از مشکلات روزمره مردم و تاثیرگذار در ایجاد و توسعه کسب و کارهای فنی و تجربی باشد، ایده StepHelp و راه اندازی آن را سبب شد. هدفی که هر روز برای بهبود و اثربخشی بهتر آن تلاش می کنم.
مجموع پست ها: 338 مجموع سوالات: 0 مجموع پاسخ ها: 5
مطالب مرتبط
پرسش و پاسخ
۰ پاسخ
۰ امتیاز
باز شدن بدنه کولرهای ابی
آموزش روش نصب کولر آبی هوایی | قسمت اول
۰ پاسخ
۱ امتیاز
هنگ کردن گوشی سامسونگ
آموزش تصویری ریست فکتوری موبایل سامسونگ Samsung Galaxy A5
۰ پاسخ
۱ امتیاز
سوالتان را بپرسید
محصولات آموزشی
فروشگاه