پنل کاربر سبد خرید
ورود / عضویتورود
عضویت
بازیابی رمز
ورود / عضویت
۰
دستگاه پولیش
دستگاه پولیش
خودروی شما درواقع سرمایه شما هست؛ بنابراین نگهداری از خودرو مانند نگهداری و محافظت از سرمایه خود است. پولیش یکی از راه های محافظت و نگهداری از خودرو است که می تواند آثار خط و خش روی بدنه خودرو را از بین ببرد. به صورت کلی پولیش خودرو ها به دو صورت دستی و یا با دستگاه پولیش انجام می گیرد.

پولیش دستی پولیش ساده است که معمولا با ریختن محلول پولیش بر روی یک دستمال تمیز و یا یک اسفنج انجام پذیر است.
ولی برای داشتن نتیجه بهتر می توان از دستگاه های حرفه ای پولیش استفاده کرد؛ این دستگاه ها با چرخش سریع اسفنج یا دستمالی که در بالای آن ها تعبیه شده است باعث می شوند محلول پولیش به سرعت و به طور یکنواخت بر روی سطوح بدنه خودرو قرار گیرد و همین طور امکان این را می دهد که رنگ خودرو منظم و به صورت یک سطح بر روی بدنه خودرو پخش شود و خطوط رنگ پریدگی و خش ها را خیلی سریع از بین ببرد.

یک نکته مهم در کار با دستگاه پولیش این است که هنگام استفاده از دستگاه پولیش محلول پولیش به اطراف ریخته می شود. پس یادمان باشد اگر نمی خواهیم بقیه اجسام لکه مایع پولیش را به خود بگیرند؛ بهتر است از خودرو مورد نظر دور نگهشان داریم. و همچنین یادمان باشد، استفاده زیاد از حد از دستگاه پولیش می تواند آسیب جدی به رنگ بدنه و یا حتی فرم بدنه خودرو بزند!

برچسب ها
نویسنده
مهران ابن الدین
مهران ابن الدین عضو تیم استپ هلپ

دغدغه ایجاد منبع آموزشی که راهگشای بسیاری از مشکلات روزمره مردم و تاثیرگذار در ایجاد و توسعه کسب و کارهای فنی و تجربی باشد، ایده StepHelp و راه اندازی آن را سبب شد. هدفی که هر روز برای بهبود و اثربخشی بهتر آن تلاش می کنم.
مجموع پست ها: 338 مجموع سوالات: 0 مجموع پاسخ ها: 5
مطالب مرتبط
پرسش و پاسخ
۰ پاسخ
۰ امتیاز
نحوه نصب رله چراغ بزرگ ال ٩٠
آشنایی با دریچه گاز خودرو
۰ پاسخ
۱ امتیاز
اصلاح محل نصب مگنترون ماكروويو
آموزش باز کردن و تعمیر دستگاه مایکروویو
۰ پاسخ
۱ امتیاز
سوالتان را بپرسید
محصولات آموزشی
فروشگاه