پنل کاربر سبد خرید
ورود / عضویتورود
عضویت
بازیابی رمز
ورود / عضویت
۰
فیلتر هوا
فیلتر هوا
كاركرد صحيح موتور باعث كاهش گازهای خروجی آلاينده اگزوز خودرو ها و متعاقب آن كاهش آلودگی هوا می شود. يكی از قطعات مهم و موثر در كاركرد صحيح موتور، فيلتر هوا است.

متاسفانه در حال حاضر به دليل تعدد شرکت های سازنده متفرقه و توليد و توزيع قطعات بی كيفيت و فاقد استاندارد، مشكلات زيادی برای دارندگان خودرو ها مخصوصا خودورهای جديد انژكتوری، به وجود آمده است. كاغذ مخصوص مورد استفاده در اين فيلترها وظيفه جذب و جداسازی ذرات و ناخالصی های هوای ورودی به موتور خودرو را بر عهده دارد.

در صورت استفاده از فيلترهای غير استاندارد، علاوه بر افت توان موتور و ورود ذرات گرد و غبار به داخل موتور، مصرف سوخت نيز افزايش می يابد. مطابق دفترچه راهنمای مشتری و سرويس های ادواری توصيه شده و با توجه و دقت به همين نكات ساده و استفاده از فيلترهای استاندارد از آسيب های احتمالی به موتور خودروی خود جلوگيری نماييد.

برچسب ها
نویسنده
مهران ابن الدین
مهران ابن الدین عضو تیم استپ هلپ

دغدغه ایجاد منبع آموزشی که راهگشای بسیاری از مشکلات روزمره مردم و تاثیرگذار در ایجاد و توسعه کسب و کارهای فنی و تجربی باشد، ایده StepHelp و راه اندازی آن را سبب شد. هدفی که هر روز برای بهبود و اثربخشی بهتر آن تلاش می کنم.
مجموع پست ها: 338 مجموع سوالات: 0 مجموع پاسخ ها: 5
مطالب مرتبط
پرسش و پاسخ
۰ پاسخ
۱ امتیاز
اصلاح محل نصب مگنترون ماكروويو
آموزش باز کردن و تعمیر دستگاه مایکروویو
۰ پاسخ
۱ امتیاز
سوالتان را بپرسید
محصولات آموزشی
فروشگاه