پنل کاربر سبد خرید
ورود / عضویتورود
عضویت
بازیابی رمز
ورود / عضویت
۰
معرفی انواع توستر برقی
تبلیغات
معرفی انواع توستر برقی
از سری آموزش های تعمیر و نگهداری لوازم خانگی، این بار با معرفی انواع توستر برقی با هم همراه می شویم تا با انواع توستر آشنا شویم.
برای گرم کردن و برشته شدن نان از توستر برقی استفاده می شود. توستر از نظر توان الکتریکی، گنجایش برش های نان، روش های خارج کردن نان به صورت دستی یا اتوماتیک، داشتن سینی جمع کننده خرده های نان و همچنین نوع سیستم کنترلی آن تقسیم بندی می شود.

  نمونه ۱

  تصویر زیر یک دستگاه توستر برقی اتوماتیک را نشان می دهد. در این دستگاه کنترل زمان گرم کردن و برشته شدن نان به وسیله تغییر مقاومت پتانسیو متری که روی کارت تایمر الکترونیکی نصب شده، انجام می گیرد.

  معرفی انواع توستر برقی

  نمونه ۲

  تصویر زیر یک دستگاه توستر برقی را نشان می دهد که مجهز به سیستم بالا برنده برش های نان و ترموستات بی متالی قابل تنظیم برای کنترل درجه حرارت، گرم کردن و برشته شدن برش های نان می باشد.

  http://www.stephelp.ir/wp-content/uploads/2015/01/moarefie-toster-barghi-2.jpg

  نمونه ۳

  تصویر زیر یک دستگاه توستر برقی را نشان می دهد که مجهز به دو سیستم بالا برنده برش های نان و دو تنظیم کننده درجه حرارت برای گرم و برشته کردن برش های نان می باشد.

  معرفی انواع توستر برقی

  نمونه ۴

  تصویر زیر یک دستگاه توستر برقی را نشان می دهد که مجهز به سیستم بالا برنده برش های نان، تنظیم کننده درجه حرارت دستگاه و چراغ نشان دهنده می باشد.

  معرفی انواع توستر برقی

  نمونه ۵

  تصویر زیر یک دستگاه توستر برقی را نشان می دهد که مجهز به سیستم بالا برنده برش نان و ترموستات بی متالی قابل تنظیم جهت کنترل درجه حرارت دستگاه می باشد.

  معرفی انواع توستر برقی

  تبلیغات
  برچسب ها
  منابع
  نویسنده
  مهران ابن الدین
  مهران ابن الدین عضو تیم استپ هلپ

  دغدغه ایجاد منبع آموزشی که راهگشای بسیاری از مشکلات روزمره مردم و تاثیرگذار در ایجاد و توسعه کسب و کارهای فنی و تجربی باشد، ایده StepHelp و راه اندازی آن را سبب شد. هدفی که هر روز برای بهبود و اثربخشی بهتر آن تلاش می کنم.
  مجموع پست ها: 338 مجموع سوالات: 0 مجموع پاسخ ها: 5
  مطالب مرتبط
  تبلیغات
  سایر آموزش های لوازم خانگی
  پرسش و پاسخ
  ۰ پاسخ
  ۰ امتیاز
  باز شدن بدنه کولرهای ابی
  آموزش روش نصب کولر آبی هوایی | قسمت اول
  ۰ پاسخ
  ۱ امتیاز
  اصلاح محل نصب مگنترون ماكروويو
  آموزش باز کردن و تعمیر دستگاه مایکروویو
  سوالتان را بپرسید
  تبلیغات
  محصولات آموزشی
  فروشگاه